hlavní strana  |  reference  |  kontakt  
     
  Iveta Výrková: polstina-cestina.cz  
     
 

Reference úspěšných projektů

Bylo nám potěšením spolupracovat s tak skvělými klienty na mnoha úspěšných projektech. Ať už šlo o tlumočení nebo překlady, velmi si svěřené důvěry vážíme.

 
COT Media

 

"Jako zadavatelka a koordinátorka překladů oceňuji její zdravě profesionální komunikaci s klientem, dodržování termínů a operativnost při spěšných konzultacích..."

 

Klier Frisor

 

"Spolupráce slečny Pernické a společnosti Frisor Klier správní s.r.o. v oblasti překladů z jazyka českého do jazyka polského a naopak probíhá již pátý rok. V každém okamžiku této spolupráce byla slečna Pernická naší společnosti dokonale spolehlivým, vždy pružně reagujícím partnerem..."

 

HP Tronic

 

"Iveta Pernická se naší společnosti výborně osvědčila jako překladatelka a konzultantka pro polský trh se zaměřením na cestovní ruch. Díky jejím zkušenostem, které získala prací s polskými klienty a účastí na veletrzích cestovního ruchu v Polsku, nám poskytuje informace o specificích tohoto trhu..."

 

 

"...ohlasy našich zahraničních i tuzemských partnerů na společně pořádané akce jsou vysoce pozitivní – a to díky i výborným znalostem polského jazyka, bohatými zkušenostmi z oblasti cestovního ruchu i lidským přístupem paní Pernické."

 

 

 

Krajský úřad Zlínského kraje

PIMKIE Mode Polska Sp. z o.o.

Liga ekologických alternativ

Park hotel Všemina

Tribun EU s.r.o.

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Artman S.A. (House)

CK Pressburg s. r. o.

EPRON - Consulting, s.r.o.

HP Tronic, s.r.o.

Městký úřad Vsetín

Wine Dietrichstein

Nievelt - Labor Praha, spol. s r. o.

 

A další...